image image image image image image
Jesteśmy EKO Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą EKOLOGICZNĄ ofertą na animacje i eventy dla dzieci i dorosłych.

Proponujemy Państwu różnorodne formy przekazania informacji oraz wiedzy na tematy, mające swój związek z EKOLOGIĄ.

Nasze działania kierowane są zarówno do dorosłych (happeningi, działania promocyjne, pikniki, festyny) jak i do młodszych odbiorców (imprezy edukacyjne, gry, zabawy i quizy).

Dzięki doświadczeniu oraz wiedzy, jaką zdobyliśmy przez ostatnie lata, organizując szereg różnorodnych imprez (w tym m.in. festyny Unijne, Polską Prezydencję dla szkół podstawowych i gimnazjalnych, pikniki ekologiczne, lekcje demokracji i wiele innych).

Zobacz więcej
Cykl wakacyjnych imprez dla dzieci Wydawać by się mogło, że okres wakacji to czas beztroski, z dala od szkoły, czas zabawy. Jednak co mają zrobić dzieci, które w czasie wakacji pozostają w domu? Z myślą o dzieciach, które nigdzie nie wyjeżdżają, postanowiliśmy w okresie wakacyjnym, na Rynku Nowomiejskim zorganizować dla nich ciekawą formę spędzania czasu.

Stąd wziął się pomysł na wakacyjne zabawy. Jest głośno, kolorowo, ciekawie. Od 2008 r. na zlecenie Urzędu Miasta Torunia, w każdą wakacyjną sobotę, na Rynku Nowomiejskim w Toruniu organizujemy imprezy. Ich znakiem charakterystycznym jest zielona łąka, na której całe rodziny oddają się wesołym tańcom, zabawom i konkursom.

Zobacz galerię zdjęć
Zaczarujemy dla Was Święta! Zimowa aura sprzyja zacieśnianiu więzi. Dobrą okazją do integracji są spotkania wigilijne, a także przyjęcia gwiazdkowe i karnawałowe. Jesteśmy gotowi zorganizować każdą, świąteczną imprezę. Zadbamy o ciepłą, rodzinną atmosferę, a także doskonałą zabawę. Zaskoczymy niebanalną oprawą artystyczną wydarzenia. Magiczny nastój wyczarują Śnieżynki i Elfy ze Świętym Mikołajem na czele. Takie Święta będą dobrą wróżbą na kolejny rok.
Nasze zabawy:
Świąteczne zabawy przedszkolaków
Wigilia dla Miasta Torunia
CYMES! CYMES! Teatr wypełniony po brzegi, lawina śmiechu, wesołe miny oraz owacje na stojąco osób oglądających przedstawienie… To wszystko składa się na obraz, jaki można było zobaczyć podczas spektaklu Cymes! Cymes!, który Torunianie obejrzeli 28.01 oraz 29.01.2011 w Teatrze Baj Pomorski w Toruniu. Oryginalny żydowski humor, nastrojowa muzyka pomieszana z kabaretową, kolorowe stroje oraz wspaniałe głosy śpiewających aktorów zachwyciły wszystkich zebranych w Teatrze. Sztuka cieszyła się ogromny powodzeniem, o czym świadczyły pozytywne recenzje osób przybyłych na spektakl.

Oryginalny żydowski humor, nastrojowa muzyka pomieszana z kabaretową, kolorowe stroje oraz wspaniałe głosy śpiewających aktorów zachwyciły wszystkich zebranych w Teatrze.

Zobacz galerię zdjęć
Wystawa Fotografii Elżbiety Dzikowskiej Od 10 do 30 czerwca 2011 r. mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego mieli możliwość podziwiania na Rynku w Kruszwicy plenerowej wystawy fotografii Elżbiety Dzikowskiej. Prezentuje ona trzydzieści wielkoformatowych zdjęć z cyklu „Uśmiech świata" przedstawiających portrety ludzi różnych ras i kultur.

Wystawa ta ma promować Program Operacyjny Kapitał Ludzki w ramach którego podejmowane są aktywne działania mające na celu wsparcie osób doświadczających szczególnych trudności w znalezieniu pracy, w tym ułatwienie dostępu do rynku pracy niezależnie od wieku, pochodzenia czy miejsca zamieszkania. Wystawa w Kruszwicy zorganizowaliśmy na zlecenie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Toruniu.

Zobacz galerię zdjęć
Święto Województwa Wiedza dzieci ze szkół podstawowych dotyczy miasta, bądź całego kraju. Tą wyrwę, dotyczącą województwa staramy się zapełnić poprzez naukę w formie zabawy. Impreza pełna jest wesołych tańców, gier i zabawach, pomiędzy którymi pojawiają się elementy mające na celu uświadomienie dzieciom faktu istnienia województwa kujawsko-pomorskiego. Dlatego też nasze imprezy odbywają się w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego bądź w jego pobliżu.

Ponadto dzieci oprócz konkursów, gier i zabaw podczas których odpowiadają na pytania na temat naszego województwa, biorą także udział w wykładach mających na celu zapoznanie ich z instytucja jaką jest Urząd Marszałkowski.
Zobacz galerię zdjęć

Animacje dla dzieci i dorosłych

Centrum Adiutor od ponad pięciu lat zajmuje się organizacją wszelkiego rodzaju imprez. Nasz profesjonalizm został doceniony między innymi przez Urząd Miasta Torunia, Urząd Marszałkowski oraz szereg instytucji, dla których organizowaliśmy animacje na terenie województwa kujawsko – pomorskiego.

Animacja zabaw dla dzieci i dorosłych

Jako firma zapewniamy sprawdzonych i profesjonalnych animatorów, oryginalny scenariusz przebiegu imprezy, wyjątkowe atrakcje i niezapomniane przeżycia dla wszystkich jej uczestników.

Ponadto posiadamy własny sprzęt nagłaśniający, namiot oraz bogate zaplecze atrakcji służących do zabawy oraz konkursów.

Dla Państwa potrzeb jesteśmy w stanie zorganizować każde przyjęcie w wyznaczonym przez Państwa miejscu, niezależnie od pory roku oraz tematu przewodniego.

Współpracujemy m.in. z:

  • kuglarzami,
  • szczudlarzami,
  • klaunami,
  • grupami teatralnymi,
  • którzy nadają każdej z imprez wyjątkowy i niepowtarzalny klimat.

PROPOZYCJA ANIMACJI DLA DZIECI I DOROSŁYCH

PROFESJONALNE NAGŁOŚNIENIE, KOLOROWE NAMIOTY – zapewniamy profesjonalny sprzęt nagłaśniający oraz kolorowe namioty, które będą stanowiły ładne tło a zarazem będą „przechowalnią” sprzętów oraz nagród.

Animacja zabaw dla dzieci i dorosłych

DOŚWIADCZENI KONFERANSJERZY - poprowadzą oni całą imprezę zgodnie ze scenariuszem imprezy

Animacja zabaw dla dzieci i dorosłych Animacja zabaw dla dzieci i dorosłych Animacja zabaw dla dzieci i dorosłych

SUMO MUNDIAL - doskonała rozrywka zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych –dwóch zawodników w zabawnych strojach sumo nawiązujących do piłki nożnej – na przygotowanej macie prowadzi pełen uśmiechu pojedynek – humorystyczny komentarz sędziego dodaje smaczku prowadzonym walkom. Podczas imprezy będzie stworzona specjalna lista, na która będzie można się zapisywać.

Animacja zabaw dla dzieci i dorosłych Animacja zabaw dla dzieci i dorosłych

POTRÓJNE SPODNIE DO BIEGANIA (dla dzieci oraz dorosłych)- 2 drużyny po 3 osoby, np. dziewczyny na chłopców. Zawodnicy biegną do linii mety, kto pierwszy przybiegnie, ten wygrywa; spodnie wykonane są ze specjalnego – odpornego na uszkodzenia materiału – dzięki temu zabawa jest bezpieczna;

Animacja zabaw dla dzieci i dorosłych Animacja zabaw dla dzieci i dorosłych

TAŚMY DO BIEGANIA - 2 drużyny po 4 zawodników. Zawodnicy obydwu drużyn, starają się dotrzeć pierwsi do wyznaczonej mety – doskonała zabawa dla najmłodszych;

Animacja zabaw dla dzieci i dorosłych

MALOWANIE BUZIEK- uwielbiane przez wszystkie dzieci miejsce, gdzie animatorka będzie przez cały czas trwania imprezy malowała im buźki;

Animacja zabaw dla dzieci i dorosłych Animacja zabaw dla dzieci i dorosłych

NAUKA TAŃCÓW DLA DZIECI - instruktorka tańca, poprowadzi zajęcia i zabawy taneczne w rytm najbardziej znanych i lubianych przebojów m.in. Greg zorba, Macarena, Kaczuchy.

Animacja zabaw dla dzieci i dorosłych

KOLOROWA CHUSTA - doskonała zabawa dla dzieci w każdym wieku;

Animacja zabaw dla dzieci i dorosłych Animacja zabaw dla dzieci i dorosłych

KĄCIK PLASTYCZNY - animatorka będzie stale nadzorowała kącik, który będzie przeznaczony dla najmłodszych. Do wyboru będą kolorowanki nawiązujące do tematu zabawy oraz czyste kartki, gdzie dziecko będzie mogło stworzyć swoje własne arcydzieło plastyczne.

Animacja zabaw dla dzieci i dorosłych Animacja zabaw dla dzieci i dorosłych

KĄCIK SZCZUDLARSKI- SZCZUDŁA DLA DZIECI I DOROSŁYCH: wykorzystywane do różnych konkurencji sportowych zarówno dla dzieci oraz dorosłych. Posiadamy zarówno szczudła duże metalowe i drewniane oraz małe dla dzieci (wiaderka do chodzenia oraz drewniane);

Animacja zabaw dla dzieci i dorosłych Animacja zabaw dla dzieci i dorosłych

FANTASTYCZNE DUŻE MASKOTKI (które umilają każdą z imprez) – animatorzy w kostiumach, którzy wprowadzą wesoły nastrój i zachęcą dzieci do udziału w zabawach;

Animacja zabaw dla dzieci i dorosłych Animacja zabaw dla dzieci i dorosłych

LINA DO CHODZENIA - fantastyczna atrakcja dla osób w kazdym wieku. Lina mocowana jest do podłoża. Po linie mogą chodzić dorośli oraz dzieci. Służy nie tylko do nauki koordynacji ruchów, lecz przede wszystkim do świetnej zabawy;

Animacja zabaw dla dzieci i dorosłych

POKAZ I WARSZTATY TWORZENIA BANIEK MYDLANYCH - Klaun będzie tworzył ogromne bańki mydlane, które cieszą się niesłabnącym powodzeniem wśród najmłodszych. Dla dzieci przewidziane są również warsztaty tworzenia takich baniek mydlanych;

Animacja zabaw dla dzieci i dorosłych

KĄCIK MALUCHA – wyznaczone miejsce dla najmłodszych, którzy w towarzystwie
maskotek oraz przeróżnych zabawek, miło spędzają swój czas;

Animacja zabaw dla dzieci i dorosłych Animacja zabaw dla dzieci i dorosłych

KĄCIK MŁODEGO NAUKOWCA – uwielbiane przez dzieci stanowisko, gdzie opiekun stanowiska będzie pokazywał dzieciom różne, ciekawe i wybuchowe eksperymenty chemiczne;

Animacja zabaw dla dzieci i dorosłych Animacja zabaw dla dzieci i dorosłych Animacja zabaw dla dzieci i dorosłych

PUNKT MEDYCZNY Z POKAZAMI UDZIELANIA I POMOCY – ratownik, który w razie potrzeby będzie udzielał pomocy. Ratownik poprowadzą także szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy dla najmłodszych „Mały Ratownik”. Dzieci nauczą się jak wzywać pomoc, gdzie jej szukać, jaki należy wykręcić numer na pogotowie. Będą miały także okazję poćwiczyć sztuczne oddychanie na fantomach. Każde dziecko otrzyma legitymację „Małego Ratownika”;

Animacja zabaw dla dzieci i dorosłych Animacja zabaw dla dzieci i dorosłych

Zapraszamy do współpracy!

Pobierz ofertę animacji