Galeria 2010

Gęsina na Św. Marcina - Festyny w Toruniu, Włocławku i Bydgoszczy - 11 listopada 2010 r. - współorganizacja

Zobacz inne galerie

To wyjątkowe święto, od kilku lat króluje w większości polskich miast w dniu 11 listopada. W tym dniu można zakupić oraz posmakować wszystkich produktów pochodzenia gęsiego. Nasza firma sprawdziła się w roli współorganizatora Gęsiny 2009 r, dlatego już w 2010r. powierzono nam współpracę przy organizacji Festynu Gęsina na Św. Marcina jednocześnie w 3 miastach: Toruniu, Bydgoszczy oraz Włocławku.

Naszym głównym zadaniem jest tworzenie ciekawego programu artystycznego całej imprezy, który sprawia, że ludzie tłumnie ściągają na festyn. W zeszłym roku klimat każdej z imprez nawiązywał do czasów średniowiecznych. Pośród stoisk z wyrobami rękodzielniczymi walczyli dzielni rycerze, swoje umiejętności prezentowali cyrkowcy i uliczne grupy teatralne. Były śpiewy, tańce, zabawy i konkursy, dzięki którym każdy miał możliwość wygrania atrakcyjnych nagród.

Ponadto do tradycji już tego festynu należą walki na poduszki, które wypełnione gęsim pierzem stanowią niepowtarzalna atrakcję dla wszystkich ludzi bawiących się razem z nami.